Конфіскат
Укр
En

☎ 0800 200 555 8:00 - 21:00
Контакт з нами

Жіночі комбінезони

Щоб дитина була активною і рухливою на зайнятті, під час прогулянок, ігор вдома або в дитячому саду, треба потурбуватися про її одяг. При цьому увагу приділяють не лише футболкам, сукням і шортам, але і спідній білизні. Трусики, зшиті за фігурою з якісних матеріалів, доставляють приємні тактильні відчуття, не подразнюють шкіру і не сковують малюка в рухах. Замовити спідню білизну, що відповідає цим параметрам, з доставкою в Одесу й інші міста України можна в інтернет-магазині “Конфіскат”.

Які бувають фасони й моделі дитячих трусів

Спідня білизна повинна доставляти дитині комфорт і не обмежувати її в рухах. Залежно від віку і рівня фізичної активності малюкові можуть підійти наступні фасони:

 • боксери (подовжені й вільні шорти);
 • хіпси (короткі шорти з гульфиком);
 • сліпи (класична модель, що підтримує геніталії);
 • труси-підгузники (модель для привчання до горщика).

Незалежно від фасону, труси мають бути еластичними. Вони не повинні нагрівати геніталії, натирати й подразнювати шкіру. Навіть у колекціях недорогих брендів можна знайти моделі, які відповідають цим вимогам.

Як вибрати дитячі трусики

Труси та майки – білизна, яка безпосередньо стикається з дитячою шкірою. Тому при її виборі треба враховувати безліч параметрів. Основні з них:

 1. Фасон. Спідня білизна може бути зшита у вигляді плавок, трусиків-підгузників або шортиків. Вона може бути укомплектована еластичною гумкою, манжетами або липучками.
 2. Матеріал. Труси мають бути зшиті з безпечних, гіпоалергенних тканин, які добре пропускають повітря, зберігають тепло, відводять вологу. У цьому плані найбільш прийнятна бавовна і трикотаж. На прохолодний сезон підійдуть моделі з щільної трикотажної тканини з начісуванням.
 3. Розмір. Не рекомендується купувати трусики на виріст. Виріб повинен відповідати віку й анатомічним особливостям малюка. Виключенням є трусики для дітей до 1 року, які підбирають з урахуванням наявності підгузника.
 4. Фурнітура. Дитяча спідня білизна має бути максимально лаконічною. Дрібний декор небезпечний для малюка. Крім того, рясно декоровані вироби важче стирати й гладити.

Якщо в перші роки життя діти мало звертають увагу на колір і дизайн спідньої білизни, з віком вони стають прискіпливішими. Тому при виборі трусиків для школярів і підлітків треба враховувати їх переваги.

Як правильно визначати розміри дитячих трусів

Розмір дитячої спідньої білизни визначають за віком, зростом і об'ємом стегон малюка. Для зняття мірок використовують звичайну сантиметрову стрічку. Починаючи з народження до 1 року, виміри роблять кожні 3 місяці, оскільки саме з такою періодичністю міняється розмір дитячого одягу. З 1 року до 4 років дитина додає по 2 розміри в рік. Відповідно, виміри треба робити раз на півроку. З 4 років вимірювати малюка можна раз на рік. У розмірних таблицях російських виробників можна побачити, що з 7 років дитячі трусики починають ділитися за статевою ознакою.

Зріст – відносний параметр, оскільки діти приблизно одного зросту можуть відрізнятися за статурою. Тому найбільш об'єктивним способом визначення розміру спідньої білизни є зняття мірок. При вимірі об'єму стегон треба, щоб стрічка проходила по частинах тіла, що найбільш виступають. До отриманої цифри можна додати 1 см на свободу облягання.

Як замовити дитячі труси в інтернет-магазині “Конфіскат”

”Конфіскат” – інтернет-магазин недорогого, але стильного одягу, взуття й аксесуарів. Ми представляємо колекцію речей українських і зарубіжних брендів, які шиються з безпечних матеріалів і відповідають трендам дитячої моди. У неї входять нічні сорочки та спідня білизна, в якій дитині буде комфортно вдома, на прогулянках, в школі або садку. Щоб купити її:

 1. Відкрийте сторінку моделі.
 2. Ознайомтеся з ціною і характеристиками товару.
 3. Оберіть розмір і кількість.
 4. Натисніть на кнопку “У кошик”.

Якщо ви натиснете на кнопку “Купити в 1 клік”, замовлення оформлять консультанти. Вони ж розрахують ціну з урахуванням знижки, розкажуть про умови й терміни доставки в Одесу або інше місто України.

читати далі